Sporty ekstremalne pozwalają nie tylko i wyłącznie na nagły skok adrenaliny, niemniej jednak głównie na doskonałe sprawdzenie własnego charakteru. Będziecie mogli sprawdzić swój charakter w nowej sytuacji , a oprócz tego wznieść się na wyżyny swoich sposobności. Oczywiście wszystkie skoki spadochronowe Toruń  odbywają się pod okiem doświadczonego instruktora.

Możecie zatem całkowicie świadomie podjąć to ryzyko bez obawy o wasze życie. Instruktor pomoże wam otworzyć spadochron, zatem na pewno bezpiecznie wylądujecie na ziemi. 
Skoki spadochronowe Koszalin zdecydowanie nie są dla każdego. Instruktor nie zdecyduje się na wykonanie skoku z osobą panicznie przerażoną strachem. W tym momencie stanowicie zagrożenie nie tylko dla siebie, niemniej jednak również dla waszego instruktora. Osoby owładnięte strachem nie podejmują racjonalnych decyzji i mogą uniemożliwić dla instruktora otworzenie spadochronu. Musicie być więc w stu procentach przekonani do odbycia danego skoku. Zrezygnować możecie w każdej sytuacji, nawet gdy będziecie już w helikopterze. Warto jednakże w tej chwili postarać się przełamać swój strach i zdecydować się na skok. Nic nie daje nam tak wielkiej satysfakcji, jak zmierzenie się ze swoim strachem , a oprócz tego pokonanie go. Skoki w tandemie z instruktorem są całkowicie bezpieczne jeżeli amator jest wstanie zapanować nad swoim strachem. Jeżeli już będziecie się wiercić oraz w panice bić instruktora, to na nieszczęście wasz całkowicie bezpieczny skok stanie się o wiele bardziej niebezpieczny i może zagrozić waszemu życiu , a dodatkowo instruktora. 

Zobacz: skoki w tandemie z pasażerem.