Wiele ludzi zastanawia się, czy kupić szczeniaka czy może natomiast kota. Bez wątpienia szczeniak, a później pies wymaga od nas więcej uwagi. Przede wszystkim musimy go każdego dnia wyprowadzać na kilka spacerów, by zażył należycie dużo ruchu.

Właśnie dlatego zdecydowanie coraz więcej osób, szczególnie mieszkających w mieszkaniach, wybiera koty rosyjskie niebieskie, które cieszą się narastającym powodzeniem.
Czym odróżniają się koty rosyjskie niebieskie?
Głównie są to śliczne koty, które przyciągają uwagę. Takie koty możemy kupić z hodowli prowadzonych przez doświadczonych hodowców, którzy mogą pochwalić się nie tylko i wyłącznie wieloletnim doświadczeniem, niemniej jednak też osiągnięciami na wystawach krajowych a także międzynarodowych. Jest to zgodę nie tylko solidnej pracy przy hodowli, ale też miłości do zwierząt. Warto mieć na uwadze, że kocięta rosyjskie niebieskie wydawane są dopiero wówczas, gdy zdolne są do samodzielnego życia, a więc między innymi umieją skorzystać z kuwety. Przyszli właściciele otrzymają książeczkę zdrowia, rodowód, jak też niezbędne wytyczne oraz porady dotyczące hodowli. Warto mieć na uwadze również, że koty rosyjskie niebieskie które trafiają do nowych właścicieli są odrobaczone, zaszczepione a także w przypadku życzenia klienta także po zabiegu sterylizacji czy kastracji. Jeżeli już zatem chcemy sprawić wspaniały prezent naszemu dziecku lub też marzy nam się oddany towarzysz na bardzo długie jesienne wieczory, warto pomyśleć o zakupie kota rosyjskiego niebieskiego, który jest nie tylko i wyłącznie pięknym zwierzęciem, ale również wiernym towarzyszem.

Sprawdź: hodowla kotów rosyjskich niebieskich.